Zavítala mezi nás autorka dětských knih Ester Stará

datum akce 3.10.2018, před 6 roky | vytvořeno: 5.10.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně beseda se známou autorkou a logopedkou v Knihovně BBB

V Týdnu knihoven měli druháčci ze ZŠ Za Alejí jedinečnou příležitost setkat se se známou autorkou dětských knih. Spisovatelka a logopedka Ester Stará představila malým čtenářům své knihy a pomohla jim nahlédnout do nejednoho příběhu. Zjistili jsme, že plno dětí má svého "čepicového ducha" a díky knize Dům za mlhou jsme pochopili rozdíl při kreslení tvrdou a měkkou tužkou.

A všichni druháčci už také ví, co je to logopedie a čím jsou logopedické knihy zvláštní. A ví to i všichni  v knihovně... dětmi vydupávané písmenko R nešlo neslyšet :)

Autorka Ester Stará při svém "turné" po Zlínském kraji bude besedovat ještě s dětmi v Knihovně Kroměřížska, v Krajské knihovně F. Bartoše ve Zlíně a v Masarykově veřejné knihovně ve Vsetíně.

Akci pořádá Klub dětských knihoven Zlínského kraje pod záštitou SKIP Velká Morava.