Vyhlášení výsledků literární soutěže Píšu povídky, píšu básně a výtvarné soutěže Ex-libris 2021

datum akce 17.6.2021, před 3 roky | vytvořeno: 17.6.2021, před 3 roky v rubrice Aktuálně tentokrát na téma Pod rouškou

Pandemie koronaviru obrátila život vzhůru nohama lidem po celém světě - zvlášní karanténní období trvá s malými přestávkami už více než rok. Věříme, že za několik let bude toto vše už jen vdálenou vzpomínkou, kterou by ale bylo škoda nezachytit pro příští generace.

A i proto bylo témat letošních soutěží nelehké - Pod rouškou.

Ještě před ukončením školního roku vyhlašujeme výsledky opět online.

Do 23. ročníku literární soutěže Píšu povídky, píštu básně... přispělo 189 mladých autorů.

To nejlepší, co soutěž přinesla, najdete ve sborníčku. Ten i letos doplňují ex-libris, kterých dorazilo 84!

Výsledky soutěžního klání vyhlašujeme virtuálně (viz. video níže) a ceny si výherci mohou vyzvednout v oddělení pro děti Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana do konce června či během prázdninových dnů.

Děkujeme: Město Uherské Hradišti, RNDr. Vladimír Koníček a členům poroty Lence Burešové, Miroslavě Čápové, Aleně Kučerové, Olze Švecové, Pavlu Portlovi, Radmile Doskočilové, Sevdalině Kovářové Kostadině, Silvii Kupcové, Jaroslavu Hrabcovi, Miroslavu Petříkovi a Liboru Vodičkovi.