Vinci László - Jak se zbavit bolestí bez prášků a injekcí

datum akce 2.3.2023, před 1 rokem | vytvořeno: 25.1.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuálně Přednáška chiropraktika.

Srdečně Vás zveme na přednášku chiropraktika Vinciho Lászla, který bude povídat na téma: Jak se zbavit bolestí bez prášků a injekcí. Přednáška bude obohacena o praktické ukázky z oblasti čínské medicíny.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 2. března 2023 v 18:00 hodin v čítárně KBBB.

Vstupenky jsou již v předprodeji od 2. 2. 2023 u výpůjčního pultu v přízemí KBBB.

Cena jedné vstupenky je 100 Kč.

Počet míst je omezen z důvodu kapacity čítárny.

Vinci László

"Se zájmem se zabývám alternativní a čínskou medicínou od 15 let. Za svůj život jsem prošel mnoha profesemi, ale záliba v tomto směru u mne pořád rostla a profesionálně se těmto postupům věnuji 20 let. Postupně jsem prošel spoustu metod: klasické masáže, Dornova metodu, viscerální terapii, kraniosakrální osteopatii, reflexní terapii, yuen terapii a postupem času jsem zakotvil u čínské tlakové masáže, kterou nejvíce ze všech terapií používám nejen na uvolnění blokád páteře, ale hlavně odstranění bolesti ramen."

Vinczi Lászlo měl v Knihovně BBB přednášku v roce 2020 a byla velmi úspěšná.