Tradiční prázdninové setkání veřejných knihoven regionu Uh. Hradiště

vytvořeno: 23.6.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuálně pro knihovny Příjemné setkání knihovníků u kávy či čaje spojené s výměnou nápadů a tipů pro práci v knihovně.

Regionální oddělení KBBB Uh. Hradiště srdečně zve knihovníky z veřejných knihoven regionu Uherské  Hradiště na tradiční prázdninové setkání, které se uskuteční opět ve dvou termínech:

v úterý 1. 8. 2023 v 9.00 hodin v čítárně KBBB v Uherském Hradišti
ve středu 2. 8. 2023 v 9.00 hodin v Knihovně Františka Kožíka v Uh. Brodě

V rámci setkání zazní zajímavé příspěvky, např. o dětské literatuře v podání Hanky Hanáčkové nebo o významu a propagaci regionu v knihovnách.
Prostor věnujeme i aktuálním tématům z oblasti knihovnictví a diskuzi s vámi. Určitě bude čas i pro výměnu zkušeností, předání inspirací a sdílení názorů.

Můžete si vybrat jeden z termínů a přihlásit se na setkání e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím  formuláře: https://forms.gle/YsfnCfUXsKtuGEDQ9

Těšíme se na vás

Prezentace ze setkání knihovníků