Tradiční prázdninové setkání veřejných knihoven regionu Uh. Hradiště

vytvořeno: 28.6.2022, před 2 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Příjemné setkání knihovníků u kávy či čaje spojené s výměnou nápadů a tipů pro práci v knihovně.

Regionální oddělení KBBB Uh. Hradiště srdečně zve knihovníky z veřejných knihoven regionu Uherské  Hradiště na tradiční prázdninové setkání, které se uskuteční opět ve dvou termínech:

v úterý 2. 8. 2022 v 9.00 hodin v čítárně KBBB v Uherském Hradišti
ve středu 3. 8. 2022 v 9.00 hodin v Knihovně Františka Kožíka v Uh. Brodě

V rámci setkání zazní příklady dobré praxe, kolegyně doporučí tipy na knižní novinky a ukážeme, jak vyhledávat v novém katalogu Tritius. V Uh. Hradišti bude pak navíc prezentace "Humor a lidová moudrost v moravské literatuře" a v Uh. Brodě nám kolegyně předvede ukázkovou besedu pro děti. Nebudou chybět ani aktuální knihovnická témata a prostor pro zodpovězení Vašich dotazů.

Přihlásit se můžete telefonicky, mailem, případně prostřednictvím on-line formuláře: https://forms.gle/7LTfWikPeZv3WdpC7

Těšíme se na Vás

Prezentace ze setkání knihovníků