Mařatice: Střípky z historie starých Mařatic počtvrté

datum akce 7.9.2021, před 3 roky | vytvořeno: 18.8.2021, před 3 roky v rubrice Aktuálně Procházka s PhDr. Blankou Rašticovou

Před dvěma lety v říjnu jsme s PhDr. Blankou Rašticovou navštívili krásně zrekonstruovaný kostel Nanebevzení Panny Marie a přední část mařatického hřbitova. Výklad paní doktorky byl nesmírně poutavý a zajímavý a proto se stalo, že jsme hřbitov nestačili projít celý. Zdá se, že konečně nastala vhodná doba, abychom navázali tam, kde jsme tehdy skončili. Střípky historie starých Mařatic je akce, která se koná nepravidelně pod záštitou pobočky Knihovny BBB v Mařaticích. V minulosti jsme prošli dolní a horní část Mařatic a již zmíněnou část hřbitova - přiložené fotografie jsou z těchto akcí.

Kdy: Úterý 7.9. 2021 v 16 hodin

Kde: sraz účastníků u kostela na hřbitově v Mařaticích