STĚPNICE v červenci a srpnu

datum akce 1.7.2024, před 15 dny | vytvořeno: 10.6.2024, před 1 měsícem v rubrice Aktuálně Na co se můžete v pobočce těšit o prázdninách

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ

Přijďte si prohlédnout fotografie železničního mostu pořizované během celého roku. V půjčovní době pobočky: pondělí a čtvrtek 9-12,13-18, úterý 9-12, 13-16 hodin.

Ať jste děti nebo dospělí, TRÉNOVÁNÍ MOZKU JE PŘÍNOSNÉ PRO VŠECHNY:

Přijďte si v letním čase vyzkoušet koordinaci pravé a levé mozkové hemisféry pomocí pohybů míčkem každou rukou jiným směrem...V půjčovní době pobočky.

V červenci a srpnu máme ještě volné termíny Kreslení pravou mozkovou hemisférou. Možnost termínu i v úterky.

Vyfotili jste krásnou fotku? Pošlete ji do knihovny, vystavíme ji i pro radost ostatních návštěvníků!

POZOR!

V červenci se klub neuskuteční, sejdeme se opět poslední úterý v srpnu, 27. 8. 2024 v 16:30.