Slovácké literární voničky - ČTEME PRO VÁS

datum akce 9.4.2020, před 4 roky | vytvořeno: 8.4.2020, před 4 roky v rubrice Aktuálně úvodní slovo ředitele KBBB

Milé čtenářky, milí čtenáři,

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana pro Vás zůstává bohužel i nadále uzavřena. Přestože nepřestáváme nakupovat nové knihy, ty na Vás zatím čekají v regálech. A věřte nám, že bez Vás, našich čtenářů, je v knihovně smutno a prázdno.

Proto jsme společně s kolegyněmi připravili literární pořad Čteme pro Vás. Postupně Vám budeme formou čtení představovat autorky a autory našeho překrásného regionu Slovácka. Snažili jsme se vybrat pestrou směsici odlehčených nebo humorných povídek, črt a humoresek, abychom Vás v této nelehké době alespoň trošičku potěšili. Navíc si můžete oživit slovácké nářečí, které ve své původní podobě nenávratně zmizelo.

Každý čtvrtek najdete na našich webových stránkách, facebooku nebo instagramu knihovny nový díl Slováckých literárních voniček, přičemž i ty starší budou trvale zpřístupněné pro Vás, naše slovácké patrioty.

Přeji Vám příjemný poslech.

Radovan Jančář, ředitel knihovny