Setkání starostů, zástupců obcí a knihovníků regionu Uherské Hradiště

vytvořeno: 28.11.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Konference pro starosty, zástupce obcí a knihovníky

Příjemná atmosféra, skvělé příspěvky a mnoho užitečných rad a informací – takové bylo dne 26. listopadu 2019 setkání starostů, zástupců obcí a knihovníků regionu Uherské Hradiště. Místem setkání byl tentokrát přednáškový sál Slováckého muzea v Uh. Hradišti.

Jaké jsou knihovnické standardy, připomněla paní Marie Šedá z Moravskoslezské vědecké knihovny, jak udělat z knihovny přátelské a bezpečné prostředí nám poradila paní Miroslava Sabelová, ředitelka Knihovny města Ostravy a Metodické centrum pro výstavbu a rekonstrukci knihoven představila přítomným paní Lenka Dostálová. V samém závěru nás paní Markéta Petrů seznámila s tím, kdo v letošním roce z našich knihoven získal ocenění nejlepší knihovna Zlínského kraje 2019 a kdo se může pyšnit titulem nejlepší knihovník. Celým programem provázel a na své knihovnické začátky vzpomínal ředitel KBBB – pan Radovan Jančář.

Prezentace z konference