Setkání starostů, zástupců obcí a knihovníků regionu Uherské Hradiště

vytvořeno: 5.11.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Konference pro starosty, zástupce obcí a knihovníky

Konference se uskuteční 20. listopadu 2018 a místem setkání bude tentokrát Obec Ostrožská Nová Ves, která se může pochlubit moderním komplexem, tvořeným třemi samostatnými budovami. Jednou z nich je i knihovna, která splňuje požadavky dnešní doby. V prostorných půjčovních prostorech je návštěvníkům k dispozici veřejný internet, studovna a víceúčelový prostor pro výstavní galerii.

Sejdeme se nejen kvůli ohlédnutí za minulým obdobím, ale také proto, abychom se dozvěděli, jaké jsou knihovny v postfaktické době a kam knihovnictví směřuje. Obsahem setkání budou opět zajímavé příspěvky a nebude chybět prohlídka moderních prostor knihovny, případně celého komplexu.