KASÁRNA: Promítání filmu Krajina v tísni

datum akce 26.9.2019, před 5 roky | vytvořeno: 5.9.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně Promítání se uskuteční v rámci akce Týden pro klima, která probíhá v období od 20. do 27.9.2019.

KDY? 26.9.2019, od 10 hodin

KDE? pobočka Kasárna, Studentské náměstí 1531, coworkingové centrum Hnízdo

Protože klima je tématem všech a pro všechny!

Dokument poukazuje na nezdravý stav české krajiny v souvislosti s probíhající klimatickou změnou, zabývá se problematikou vodního režimu a hospodaření s vodou v Čechách, akcentuje podceňované nebezpečí sucha. Jako zjevný a viditelný symptom je ve filmu použit fenomén českých a moravských povodní posledních desetiletí, které jsou stále v živé paměti obyvatel naší země. Celou problematiku pak předkládá v globálních, celosvětových souvislostech.

Vstup ZDARMA!