Prodejní výstava obrazů a výrobků klientů Diakonie

datum akce 5.10.2023, před 9 měsíci | vytvořeno: 6.10.2023, před 9 měsíci v rubrice Aktuálně Knihovna BBB a Diakonie ČCE – středisko CESTA Uherské Hradiště vás srdečně zvou na prodejní výstavu obrazů a výrobků klientů sociálně terapeutické dílny střediska CESTA.

Ve čtvrtek 5. října  2023 byla slavnostně zahájena výstava obrazů a výrobků klientů Diakonie.

Úvodního slova se ujal ředitel knihovny Mgr. Radovan Jančář a poté následovalo scénické čtení podle knihy L. Carolla: Alenka v kraji divů, které předvedli David Vacke, Jiří Hejcman a Tereza Hrabalová.

Ředitelka Diakonie, paní Jitka Hrdinová středisko v krátkosti představila, přiblížila jeho služby a činnosti a také nastínila plány do budoucna.

​Výstava bude k zhlédnutí do 20. 12. 2023 v čítárně Knihovny BBB.  Všechny obrazy a výrobky si můžete přímo zakoupit nebo podpořit Diakonii finanční částkou v připravené kasičce v přízemí knihovny.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v galerii níže.