Ohlédnutí za XVIII. Knihovnickým tanečním vínkem

vytvořeno: 9.3.2020, před 4 roky v rubrice Akce Knihovnický taneční vínek se jako již tradičně uskutečnil v reprezentativních prostorách REDUTY Uherské Hradiště dne 7. 3. 2020

K tanci a poslechu pro více než stovku účastníků hráli hudebníci z kapely Vivian band a skvělý zážitek návštěvníkům plesu dopřály tanečnice ze skupiny Celtic Storm Zlín předvedením rytmických irských tanců.

Ve foyer pak k zábavě přispěl fotokoutek Slovácká Fotobudka, kde po celý večer probíhalo originální fotografování se spoustou vtipných rekvizit.

Ještě po půlnoci byl parket plný tanečníků, podle čehož lze usoudit, že si u náš všichni užili příjemný večer plný hudby, tance a především dobré zábavy.

Velké poděkování patří všem sponzorům a dárcům neboť jen díky nim mohla být i letos tombola pestrá a bohatá.

Na viděnou příští rok!