Oceňování knihoven a knihovníků 2019

vytvořeno: 5.4.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Zlínský kraj a Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně ocení práci veřejných knihoven a jejich pracovníků

Zlínský kraj ve spolupráci s Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně se rozhodly již posedmé ocenit práci veřejných knihoven ve Zlínském kraji, jejich přínos k rozvoji veřejných knihovnických a informačních služeb i jejich mimořádné počiny. Vybraní knihovníci budou oceněni za dlouhodobou či vynikající práci, mimořádné nebo výjimečné činnosti v oblasti knihovnictví a také za přínos a nadstandardní aktivity spojené s řízením a modernizací knihoven.

Ocenění je udělováno každoročně zpravidla čtyřem veřejným knihovnám, vždy jedné z každého okresu a čtyřem knihovníkům, kteří obdrží zvláštní uznání.

Termíny v roce 2019

• nominace - do 31. 5. 2019

• hodnocení nominovaných knihoven - do 31. 7. 2019

• slavnostní vyhlášení - říjen 2019

Veškeré informace, podmínky soutěže a nominační formuláře jsou vystaveny na webových stránkách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně i na stránkách Zlínského kraje.

Kontaktní osoba pro příjem nominací a informace:

Ing. Jana Tomancová, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín, e-mail: tomancova@kfbz.cz, telefon: 573 032 509, 731 519 226.

Místní knihovna Dolní Němčí - oceněná knihovna v roce 2018