Oceňování knihoven a knihovníků 2018

vytvořeno: 19.4.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně pro knihovny Zlínský kraj a Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně opět ocení práci veřejných knihoven a jejich pracovníků

Zlínský kraj a Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně se i v letošním roce rozhodly ocenit práci veřejných knihoven ve Zlínském kraji, přínos k rozvoji veřejných knihovnických služeb i jejich počiny. Možnost nominovat nejlepší knihovny a knihovníky na krajské ocenění vyhlásil radní pro kulturu Mgr. Miroslav Kašný ve středu 11. 4. na setkání starostů a knihovníků okresu Zlín. Informace byla zveřejněna na webových stránkách Zlínského kraje.

Již pošesté budou vybrány čtyři veřejné knihovny, jedna knihovna z každého okresu, které získají ocenění a čtyři osoby, které obdrží zvláštní uznání.

Termíny v roce 2018

• nominace - do 31. 5. 2018
  • hodnocení - do 31. 7. 2018
  • slavnostní vyhlášení - říjen 2018

Na webových stránkách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně jsou k dispozici veškeré informace, podmínky soutěže a nominační formuláře.

Kontaktní osoba pro příjem nominací a informace:

Ing. Jana Tomancová, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín, e-mail: tomancova@kfbz.cz, telefon: 573 032 509, 731 519 226.