O stromech a se stromy

datum akce 15.11.2018, před 6 roky | vytvořeno: 16.10.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně Přednáška řezbáře Petra Eschlera

Petr Eschler: O STROMECH A SE STROMY

Skryté a netušené vlastnosti stromů, které již znali naši předkové a nyní se znovu projevuji ve své realitě.

Stromy kolem nás jsou živé bytosti. Mají své vnímání, své vědomí i svou paměť. Stále na nás působí, ať jsme si toho vědomi nebo ne. Jednotlivé druhy stromů jsou nositeli určitých vlastností a energií, které nás ovlivňují.

Člověk je nejmocnější bytost říše živočišné a strom je nejmocnější bytost říše rostlinné a jejich vzájemný vztah a působení bude předmětem našeho povídání.

Arboterapie - působení živého rostoucího stromu na člověka a jeho léčení. Komunikace se stromy, a léčení energií stromů.

Lignumterapie - působení dřeva na člověka a jak se projevují vlastnosti dřeva stromů. O tom které dřevo je pro nás vhodné a které není. Použití jednotlivých dřevin, byť i malých kousků, v jednotlivých prostorách - Pracovní, relaxační, konferenční atd.

Přednáška Petra Eschlera v čítárně Knihovny BBB se uskuteční ve čtvrtek 15. 11. 2018 od 18 hodin.

Vstupné: 30 Kč

Na této akci pořádané Knihovnou Bedřicha Beneše Buchlovana budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce.