Nový čtecí koutek v čítárně

vytvořeno: 12.4.2023, před 1 rokem v rubrice Aktuálně Upravili jsme prostory pro čtení a relaxaci v čítárně.

Milí čtenáři,

začátkem roku 2023 jsme prováděli čtenářský průzkum ohledně čítárny. Napsali jste nám mnoho zajímavých podnětů, které jsme se rozhodli zrealizovat. Rádi bychom, abyste se u nás cítili příjemně a takříkajíc jako doma. Z tohoto důvodu jsme

se rozhodli, že prostory upravíme. Některá vaše přání jsou již skutečností.

Přijďte se podívat do naší nové čítárny, kterou jsme doplnili o sedací vaky, stolečky

a čtecí koutky. Young Adult literatura je nyní na jednom místě, v novém čtecím koutku.

Stoly s počítači jsme nahradili variabilnějšími notebooky, které si můžete vypůjčit a sednout si na kteroukoliv pohodlnou sedačku, křeslo nebo vak. Vypůjčit si rovněž můžete i lampičku ke čtení či studiu.

Doufáme, že se vám u nás bude líbit a tento krok pro vás bude příjemnou změnou.