Noc s Andersenem už po sedmnácté

datum akce 1.4.2016, před 8 roky | vytvořeno: 18.3.2016, před 8 roky v rubrice Aktuálně akce k podpoře dětského čtení proběhne v pátek 1.dubna 2016

Jedině zdi uherskohradišťské synagogy mohou už posedmnácté sledovat noční pohádkové dobrodružství. Na páteční podvečer, 1.dubna, v 17.00 připravujeme společný program pro malé čtenáře naší knihovny i poboček, hosty budou děti ZŠ Větrná. Společné setkání s malou mořskou vílou umocní kouzlo čtených pohádek, společně s Eurocentrem Zlín vyhlásíme a odměníme nejlepší obrázky malé mořské víly a představíme nejlepší čtenářskou třídu, která v knihovně přenocuje. Společný podvečer ukončí divadelní představení Hoffmannova divadla o Pipi Dlouhé punčoše. Ale to není vše, na děti toho čeká v noci ještě daleko více a jen pro pořádek uvádíme, že Noc s Andersenem v Uherském Hradišti odstartuje už odpoledne v dětském oddělení uherskohradišťské nemocnice. Všechna místa na pohádkové nocování v knihovně i na jejích pobočkách už jsou pro letošní ročník bohužel obsazena...