Noc s Andersenem 27. března 2015

datum akce 27.3.2015, před 9 roky | vytvořeno: 19.3.2015, před 9 roky v rubrice Aktuálně Noc s Andersenem začne doprovodným programem s komisařem Vrťapkou pro všechny přihlášené děti v čítárně Knihovny BBB v 17.00 hodin.

Program bude pokračovat v 18.30 zahajovací pohádkou a příchodem Hanse Christiana Andersena, poté vyhlásíme vítěze ankety Táta čtenář, novou soutěž k výročí Bedřicha Beneše Buchlovana a vše ukončí soutěžní kvíz. Pohádková noc bude pokračovat s přihlášenými dětmi programem v Knihovně BBB i na pobočkách v Jarošově a v Mařaticích.

Děkujeme : Město UH, Krajinka zdravé výživy, Slovácké divadlo, Všeobecná zdravotní pojišťovna, pobočka Uh.Hradiště, PLEAS a.s., Spolok slovenských knihovníkov a knižníc, Hoffmannovo divadlo, ICM Uh.Hradiště, Slovácké muzeum, Eurocentrum Zlín