MAŘATICE: Střípky z historie starých Mařatic potřetí

datum akce 16.10.2019, před 5 roky | vytvořeno: 4.10.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně Procházka s PhDr. Blankou Rašticovou - hřbitov a kostel Nanebevzetí Panny Marie

Pobočka Knihovny BBB v Mařaticích po delší přestávce znovu zve zájemce o dějiny Mařatic na procházku s výkladem PhDr. Blanky Rašticové - tentokrát se seznámíme s historií mařatického hřbitova a také navštívíme krásně zrekonstruovaný kostel Nanebevzetí Panny Marie. Procházka s Blankou Rašticovou po Mařaticích proběhla v minulosti již dvakrát, prošli jsme nejdříve horní konec Mařatic a posléze dolní. Přiložené fotografie jsou z těchto akcí.

Kdy: Středa 16.10. v 16 hodin

Kde: sraz účastníků u kostela na hřbitově

V případě velmi nepříznivého počasí bude akce přesuta na jiný termín, informace na tel. 572 570 705