Mařatice: S čchi-kungem Zemí středu

datum akce 10.10.2018, před 6 roky | vytvořeno: 8.10.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně Povídání o cestě do Číny vám zprostředkuje knihovnice Jana Zlámalová

Před pár lety jsem se setkala s filozofií a cvičením pocházejícím ze starověké Číny - čchi-kungem. Jemné cvičení čchi-kungu mělo na mě výborný vliv a proto jsem po nabídce jet přímo na místo vzniku do okolí kláštera v Shaolinu a cvičit přímo na místě, neváhala a rozjela jsem se do Číny. Samotný pobyt byl velmi náročný, ale opravdu to stálo za to. Jeho výsledky pociťuji i po návratu.

Čína je je jednou z těch zemí, kde si člověk dobře uvědomí, že doma je doma. Naše je země je svobodná a krásná. Čína je krásná... Má obdivuhodné tradice a specifickou architekturu. Vznikl zde obdivuhodný systém čínské medicíny, jehož platnost překračuje věky. Lidé jsou milí a krajina různorodá a krásná. Chcete-li se dozvědět něco víc o Číně, Shaolinu či čchi-kungu, přijďte na besedu!

Kdy: Středa 10.10. v 17 hodin

Kde: Knihovna Mařatice, 1.Máje 60