MAŘATICE: Rezonuji vně i uvnitř

datum akce 18.9.2019, před 5 roky | vytvořeno: 6.9.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně Cyklus muzikoterapeutických setkání aneb Terapie zpěvem se Soňou a Milanem Vidličkovými

Už několik let se v mařatické knihovně scházejí hudební nadšenci, kteří rádi zpívají. I letos na podzim se pod vedením Soni a Milana Vidličkových znovu rádi sejdeme. Letošní cyklus bude pětidílný.

Máte-li touhu občas si vyčistit hlavu zpěvem, je tento cyklus tvořivých muzikoterapeutických večerů určen právě pro vás. Uvolňující zpívání je hravou formou propojeno s lehce sebepoznávacím programem.

Takže pokud máte chuť zkusit něco nového, v přátelské atmosféře společně s milými lidmi, popadněte hlasivky (eventuálně nástroj, na který se vám doma práší) a dojděte si tento relax užít!

Kdy: středa - 18.9., 9.10., 20.11., 4.12. a 22.1.  18.00-20.00

Kde: Knihovna BBB, pobočka Mařatice, 1.Máje 60