MAŘATICE: Knížka je můj kamarád!

datum akce 31.7.2024, za 15 dnů | vytvořeno: 20.9.2020, před 4 roky v rubrice Aktuálně Cyklus tvořivého čtenářství pro děti ve věku 2-5 let s rodiči 31. 7. 2024.

V knihovně Mařatice probíhá úspěšný cyklus pro malé čtenáře s jejich rodiči.

Hravou formou, vhodnou pro ty nejmenší, seznámíme děti se světem knih. Přečteme si pohádku a potom vyjdeme z přečteného a nějakou drobnost si vyrobíme, pohrajeme si nebo si zacvičíme a budeme při tom napodobovat hrdiny příběhu... Cílem je přivést děti ke čtenářství, obohatit celý jejich život tím, že jim přivedeme do cesty svět knih a fantazie a jejich společného sdílení se svou rodinou.

Akce se koná 1x do měsíce - vždy v poslední středu v měsíci ve stejném čase.

V červenci si budeme číst z knihy Jak dědeček zachránil trolejbus, která krásnou a vtipnou  formou připomíná život Jana Arazima, zachránce historických vozidel a velkého milovníka trolejbusů. A jednoduchý trolejbusek si i vyrobíme.

Kdy:  Středa 31.7., 28.8., a 25.9. 2024 v 10.00

Kde: Knihovna Mařatice, pobočka KBBB, 1.Máje 60