Mařatice: Jaro z pohledu čínské medicíny

datum akce 1.3.2016, před 8 roky | vytvořeno: 24.2.2016, před 9 roky v rubrice Aktuálně 1. z cyklu přednášek s Katarínou Škvařilovou o vlivu ročního období na naše zdraví

Určitě se shodneme na tom, že roční období na nás mají vliv. Co udělat pro to, abychom se cítili dobře na jaře a v předjaří vám prozradí lektorka Katarína Škvařilová v první z cyklu přednášek na toto téma. V dalších pokračováních postupně projdeme všechna roční období.

Dozvíme se o vlivu ročních období na naše orgány - které jsou na jaře nejvíce oslabeny a jak o ně  v tuto dobu pečovat. Lektorka nám osvětlí princip jing jang a také vztahy mezi jednotlivými živly. Určitě se dotkneme i vlivu stravy na náš organismus a vysvětlíme si, jak se stravovat na jaře. Čínská medicína má dlouholetou tradici a její principy překvapivě dobře zabírají i na nás...

Kdy: Úterý 1.března v 18 hodin

Kde: Knihovna Mařatice, pobočka KBBB, 1.máje 60