Mařatice: Feng Shui ve smyslu života

datum akce 3.3.2017, před 7 roky | vytvořeno: 24.2.2017, před 7 roky v rubrice Aktuálně Třetí večer z cyklu Hledání Šambaly, tentokrát s Doc. PhDr. Pavlem Hlavinkou, PhD.

Již potřetí se setkáme v mařatické knihovně v rámci cyklu Hledání Šambaly. Tentokrát se budeme věnovat starobylému učení Feng Shui a jeho vlivu na náš život.

Došlo ke změně přednášejícího - původně avizovaná Ing. arch. Lenka Čumplová bohužel onemocněla, takže místo ní páteční Šambalu opět navštíví charismatický psycholog a filosof Pavel Hlavinka, kterého příznivci cyklu Hledání Šambaly již dobře znají z úvodní lednové přednášky.

Téma FENG SHUI VE SMYSLU ŽIVOTA zůstává nezměněno a navíc bude propojeno s tematikou harmonizování mezilidských a partnerských vztahů skze feng shui.

Pořad je prokládán MUZIKOTERAPEUTICKÝMI vstupy Milana a Soni Vidličkových, kteří už rok v naší knihovně vedou stále se rozrůstající muzikoterapeutickou skupinu.

Kdy: Pátek 3.března 2017 v 18.15

Kde: Knihovna Mařatice, 1.Máje 60