Literární snídaňové menu za knihovnou se opět vydařilo

datum akce 27.8.2024, před 5 dny | vytvořeno: 28.8.2024, před 4 dny v rubrice Aktuálně Snídaně ve stylu známých literárních postav podruhé

Závěr letních dnů již tradičně patřil příjemnému venkovnímu pikniku ve stylu známých literárních postav. Na své si přišli všichni... neb připraveny byly pochoutky hned několika knižních hrdinů a ochutnat bylo možno bílý jogurt s fíky podle Jamese Bonda, palačinky Pippi Dlouhé punčochy, Kalleho briošky, croissanty malého Mikuláše, Pinocchiovy wafle, Jánošíkovu bryndzovou pomazánku, Alenčiny sladké muffiny, Púův medový chléb, Matúšovy škvarkové pagáče, Mařenčiny perníčky či Poirrotovy okurkové sandwiche. K tomu všemu nesměl chybět klasický anglický čaj, opravdu silná černá káva či horká čokoláda.

Malí i velcí návštěvníci si venkovní piknik spojený s minibazarem knih, swapem i soutěžemi Eurocentra Zlín užili a věříme, že se zase brzy společně setkáme na některé z dalších akcí pořádaných knihovnou.

Děkujeme: Eurocentrum Zlín a Spolek Přátel Literatury a Knihovny BBB