Listopad - měsíc her v KBBB

datum akce 6.11.2024, za 9 dnů | vytvořeno: 8.10.2024, před 20 dny v rubrice Aktuálně Deskohraní, Ozoboti a 3D TISK

Věděli jste, že listopad je měsícem všech her a hříček? A že hraní není jen pro děti si můžete vyzkoušet už 6. listopadu v čítárně KBBB na akci DESKOHRANÍ, kde budete mít možnost vybrat si z více než 130 dostupných deskových her a strávit tak příjemné odpoledne s partou stejných herních nadšenců. Zváni jsou jednotlivci, týmy, rodiny, děti i senioři. Týmy si mohou své oblíbené hry předem zamluvit. Drobné občerstvení připraveno.

Úterý 12. listopadu bude patřit všem malým programátorům a milovníkům robohraček. Seznámit se budou moci s pěticí OZOBOTŮ, kteří plní rozkazy pomocí jednoduchých čar a barevných kódů.

Seznámení s 3D TISKEM, proběhne v úterý 19. listopadu. Ukážeme si základy modelování, kde získat již hotové 3D modely a jak se následně připravují pro tisk. Zjistíte, že využití je opravdu široké a domů si odnesete svůj první 3D model.