Květnové akce pobočky Kasárna

datum akce 4.6.2018, před 6 roky | vytvořeno: 4.6.2018, před 6 roky v rubrice Aktuálně Fotky z akcí

Měsíc květen jsme začali akcí Malované dopoledne. Jednalo se o malování křídami na parkovišti před knihovnou. Maminky a děti tvořily krásné obrázky. Spolu s dětmi jsme ohodnotily nejhezčí, nejbarevnější a největší obrázek.

V dalším květnovém týdnu jsme oslavili Svátek matek tvořením. Ve čtvrtek 10. května dopoledne i odpoledne v knihovně tvořili malí i velcí. Vznikaly krásné výrobky pro maminky a babičky - kytičky, srdíčka, přáníčka... Ti, co netvořili, si hráli.

V Klubu maminek jsme si zahráli dvě pohádky O koblížkovi a O Mášence a třech medvědech. Stihli jsme si i zazpívat a zacvičit.

A poslední květnový týden jsme opět s maminkami a dětmi tvořily. Tentokrát to byla zvířátka z papírových talířů. Těšíme se na další akce s Vámi.