Knihovna v obci - příručka pro starosty a zastupitele

vytvořeno: 24.7.2024, před 3 dny v rubrice Aktuálně pro knihovny Knihovnický institut Národní knihovny ČR vydal aktualizované vydání příručky pro starosty a zastupitele.

Příručka Knihovna v obci přináší základní soubor informací a příkladů dobré praxe, které mohou pomoci rozvíjet knihovnu v obci. Je určena starostům a zastupitelům, ale může posloužit i širšímu okruhu partnerů, kteří mohou s knihovnou spolupracovat.

Doporučte příručku provozovateli knihovny - zastupitelům, pracovníkům obecního či městského úřadu. Nabídněte ji svým partnerům, aby věděli, co knihovna v obci může nabízet.

Druhé vydání příručky bude k dispozici pouze v elektronické podobě: https://ipk.nkp.cz/docs/knihovna-v-obci_prirucka-pro-starosty.pdf