Den pro dětskou knihu pootevřel čas adventu

vytvořeno: 25.11.2023, před 8 měsíci v rubrice Aktuálně [DOPLNIT TEXT]

Den pro dětskou knihu se opět vydařil... již popatnácté připravila Knihovna BBB pro všechny malé i velké čtenáře dopolední program k podpoře dětského čtení. Připravena byla Pohádka pro 3+1 prasátka brněnského divadla Koráb, představili jsme Loutkové divadlo Kašpárek, kde stále mají loutky, se kterými hrával také Bedřich Beneš Buchlovan a celé dopoledne společný program provázeli malí zpěváčci z DFS Omladinka v Uherském Hradišti. Knihy, stánečky s vyráběním, perníčky či výborná IGLU káva, to vše přispělo k předadventní náladě. Věříme, že jsme knihovnu opět představili jako místo, kde se dá příjemně strávit volný čas, a že i letos hrála kniha PRIM.

Těšíme se zase za rok a všem, kteří nám pomohli vytvořit úžasnou atmosféru, děkujeme!

Děkujeme: Město UH, DFS Omladinka - ZUŠ Folklorika UH, Dětský domov Uherský Ostroh, Divadlo Kašpárek - T. J. Sokol UH, Knihkupectví Doron, IGLU COFFEE a Ester, Renatě, Máje a Míše