Blíží se pohádková Noc s Andersenem...

datum akce 31.3.2017, před 7 roky | vytvořeno: 2.3.2017, před 7 roky v rubrice Aktuálně 31.března 2017 začínáme :-)

U nás v Uherském Hradišti zahájíme naši pohádkovou slavnost už  odpoledne v dětském oddělení uherskohradišťské nemocnice, kam každoročně přicházíme pozdravit malé nemocné čtenáře. S těmi většími a zdravými se určitě setkáme v pátek 31.3.2017 v 15.00 na Masarykově náměstí, kam zveme všechny malé i velké fanoušky Čtyřlístku. Věříme, že naši čtenáři si přinesou oblíbená  knižní vydání a časopisy, které se pokusíme spočítat a snad tak vytvoříme neoficiální rekord v počtu výtisků oblíbeného časopisu na jednom místě. Na náměstí dorazí Fifinka, Myšpulín, Pinďa i Bobík. Odpolední program s kouzelníkem Jirkou Hadašem určitě potěší všechny nocující i nenocující děti z knihoven i škol a také širokou veřejnost. Po programu na náměstí se přesuneme do kina Hvězda, kde v 16.30 začne promítání slavného filmu Čtyřlístek ve službách krále. S časopisem Čtyřlístek je vstup na film zdarma. Večerní a noční program pak bude pokračovat na mnoha místech našeho města.

Účast dětí na pohádkové Noci s Andersenem v knihovně je třeba domluvit dopředu, noc proběhne v hlavní budově a na pobočkách v Mařaticích a v Jarošově. Zde se může přihlásit každý registrovaný čtenář do 12 let, přihlášky si můžete vyzvednout od 10. března 2017. Máme radost, že nocují také děti v některých uherskohradišťských základních školách, a právě proto jsme pro všechny spáče a zájemce připravili společný odpolední program na Masarykově náměstí zakončený filmem. Těšíme se na vás v pátek 31. března 2017 v 15.00 na Masarykově náměstí!