Beseda se spisovatelkou Monikou J. Čapkovou

datum akce 25.9.2024, za 24 dnů | vytvořeno: 28.8.2024, před 4 dny v rubrice Aktuálně Beseda a autorské čtení

KBBB a Klub KNIŽNÍCH ZÁVISLÁKŮ srdečně zvou na besedu se spisovatelkou Monikou J. Čapkovou, která přijede do Uherského Hradiště představit svou knižní prvotinu Neklidná růže.

Hlavní hrdinka Evelína je vyzrálá žena, která má tělo třicítky, duši dvacítky a ztřeštěnost patnáctky. Její příběhy jsou
jako divoká řeka, která vás unese do světa fantazie a poplujete s ní po proudu plném humoru, nikdy nekončících trapasů, spletitých partnerských vztahů, nevěry, smyslných myšlenek, tajemna a nečekaných zvratů.
Znáte to, žena v letech hledá lásku… Ale Evelína je jiná, není ordinérní, nudná ani podobná ženám v krizi středního věku. Únik z manželského vězení jí pozvolna otevírá dveře, ve kterých začínají její bláznivá dobrodružství. Z trosek svého života si staví optimistické vzdušné zámky a s nadhledem líčí své zážitky i úskalí s poznáváním různorodých charakterů současných mužů. Zároveň je milující matkou své jediné dospívající dcery Emy, se kterou jí pojí silné pouto.

Beseda se uskuteční v čítárně KBBB ve středu 25. září v 17 hodin.
Vstup volný