Beseda se spisovatelem, ilustrátorem, hercem a komikem Lukášem Pavláskem

datum akce 10.11.2022, před 2 roky | vytvořeno: 10.11.2022, před 2 roky v rubrice Aktuálně aneb Poezie, která baví

Nevšední autorské čtení připravil čtvrťákům a páťákům uherskohradišťských škol český autor, básník, ilustrátor, herec a komik (v jedné osobě) Lukáš Pavlásek. Neotřele a vtipně představil své tři sbírky básniček a zábavně a originálně přečetl několik příběhů ze své knihy Bláznivá škola. Máme radost, že všichni odcházeli nadšení a inspirovaní k četbě (nejen) Lukášových knih... vždyť samotné setkání se známým autorem je vždy zážitkem a určitě také motivací k dalším čtenářským dobrodružstvím!

Beseda byla realizována díky projektu KDK Zlínského kraje - Poezie, která baví - poznáváme současné české autory. Projekt k podpoře dětského čtení pořádáme pod záštitou SKIP ČR a MK ČR.