... a jaký byl jedenáctý Den pro dětskou knihu?

datum akce 25.11.2017, před 7 roky | vytvořeno: 27.11.2017, před 7 roky v rubrice Aktuálně malé ohlédnutí za netradičním sobotním dopolednem v knihovně

Už pojedenácté v sobotu 25.listopadu dopoledne otevřela své brány všem malým i velkým čtenářům Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana. Vždyť již tradičně jsme k podpoře dětského čtenářství pořádali Den pro dětskou knihu. Jako každý rok byl připraven bohatý program, v němž vystoupili ti nejmenší ze souboru Hradišťánek VI., veselá pohádka O Sněhurce a trpajzlících pobavila malé i velké. Pro všechny děti byly připraveny předvánoční dílničky, prodej knih, přáníček, ale třeba i výrobků klientů Domova důchodců v Uherském Hradišti. Každý nový čtenář, a že jich bylo, si domů mohl odnést také komiks s Bartem Simpsonem. Výhercům celoroční čtenářské soutěže Lovci perel předal ceny ředitel Knihovny BBB a volňásky do kina ze soutěže Pátračka s QR kódy vylosoval ředitel Městských kin v Uherském Hradišti. Máme radost, že i letos se Den pro dětskou knihu vydařil a těšíme se zase za rok!

Děkujeme všem, kteří přišli a Nadaci SYNOT, dětem z Dětského domova v Uherském Ostrohu, knihkupectví AVE,  Městským kinům, Radimovi & Radimovi z brněnského divadla Koráb, Nakladatelství CREW, Krajince zdravé výživy a našim tvořivým čtenářkám Ester Benešové, Ivetě Langové a Olze Skotákové

Další fotografie ZDE