77 Neuvěřitelných míst Evropy

datum akce 29.1.2020, před 5 roky | vytvořeno: 11.11.2019, před 5 roky v rubrice Aktuálně Přednáška HANY MACHALOVÉ

Spousta lidí se obává delších cest, neradi opouštějí domovskou Evropu. Přesně pro ně je určena lednová přednáška 77 neuvěřitelných míst Evropy. Jsou blízko, většinou na občanku, bez zdravotních nebo bezpečnostních rizik, většinou mají pitnou vodu a dostanete se tam autem, vlakem, autobusem, na delší vzdálenosti letadlem na pár stovek. A neprohýbají se pod nápory davů turistů. Nechte se motivovat k objevování neotřelých destinací. Navíc se naučíte, jak se vyznat v jízdenkách, levných letenkách, jak neutratit za výlety celé jmění. Věříme, že Vám přinese praktické informace a spoustu inspirace do vlastních cest.

Místa se nacházejí v zemích: Albánie, Arménie, Island, Rusko, Anglie, Norsko, Kanárské ostrovy/Španělsko, Portugalsko, Belgie, Polsko, Slovensko, Ukrajina, Bulharsko, Řecko, Rumunsko, Itálie, Francie, Švýcarsko a Malta.

Přednáška se uskuteční ve středu 29. ledna 2020 od 17 hodin v čítárně Knihovny BBB.

Hana Machalová patří k hlavním cestovatelským motivátorům u nás. Je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros Média). Vystupuje často v médiích, kde radí lidem, jak cestovat levněji na vlastní pěst, nebát se objevovat krásy naší planety.

Dozvíme se její příběh, který ji dostal na cesty od Havaje přes Kanadu, USA, Karibik, celou Evropu až po Kazachstán, Čínu, Thajsko, Singapur nebo Japonsko. Na krátké cesty po Evropě se vydává každý měsíc a ráda objevuje místa, které nepohltila masová turistika.

Hanu Machalovou sledují tisíce fanoušků na sociálních sítích, kde sdílí své tipy, fotografie a zajímavosti z cest. Přijďte si i Vy pro dávku motivace.

Vstupné 70 Kč, vstupenky v předprodeji v dospělém oddělení KBBB od prosince 2019.

Vstupenky jsou vyprodané, omezený počet návštěvníků se bude moci zúčastnit na stání - do vyčerpání kapacity míst.