25. Setkání broučků s lampiónky nezastavil ani déšť

datum akce 4.10.2024, před 14 dny | vytvořeno: 4.10.2024, před 13 dny v rubrice Aktuálně a zahájilo Týden knihoven 2024

I přesto, že celý den pršelo, jsme se nakonec rozhodli, že tradiční lampiónový průvod nezrušíme.        A dobře jsme udělali! I přes nepřízeň počasí dorazila na Masarykovo náměstí spousta broučků, berušek a broučínků s lampiónky, ale také s pláštěnkami a deštníky.

Na zahájení i do pochodu hrála dechová hudba Nedakoňanka a vystoupení dětí z MŠ Husova okouzlilo všechny.

Opět se nám podařilo rozsvítit obě hradišťská náměstí a věříme, že se s malými čtenáři potkáme u nás v dětském knižním království.

Těšíme se zase za rok!

Děkujeme dětem a paním učitelkám z MŠ Husova ulice, Jirkovi Hadašovi za Mateřídoušky a všem, které neodradilo počasí a přišli.